European Sturgeon
Acipenser sturio
Paskutiniai sugauti European Sturgeon
Kur žvejoti European Sturgeon?
Upės ir ežerai, kuriuose bendruomenė iš tikrųjų sugauna šią rūšį.
Geriausia įranga European Sturgeon žvejybai
Kasdien žvejai įrašo savo laimikius ir susieja savo įrangą. Taip galima analizuoti tendencijas ir sudaryti geriausios įrangos European Sturgeon žvejybai atranką. Ją rasite žemiau, surūšiuotą pagal įrangos kategoriją!
Most used rods for European Sturgeon fishing
What are the reels that caught the most of European Sturgeon
Kada kimba ši rūšis?
Bendruomenės laimikių analizė: mėnesiai, paros metas, mėnulis ir temperatūra.
SCALE
Kada kimba ši rūšis?
Bendruomenės laimikių analizė: mėnesiai, paros metas, mėnulis ir temperatūra.
Peržiūra — SCALE nariai mato viską























